SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor’un futbolcuları ve teknik heyeti, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Adana Huzurevi’ni ziyaret etti.

Teknik direktör Ünal Karaman ve futbolcuları taşıyan otobüs, Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi bahçesinde, burada kalanlarca karşılandı. Otobüsten inen Karaman’a çiçek veren huzurevi sakinleri, futbolcularla fotoğraf çektirdi.

Huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler veren Karaman ve futbolcular, yaşlılarla bir süre sohbet etti. Karaman, ziyaretin ardından yaşlıların belirli günlerde değil, her zaman hatırlanması gerektiğini söyledi.

Huzurevi çalışanlarını tebrik ettiğini belirten Karaman, “Yaşlılarımız her zaman sevgiyi, ilgiyi hak ediyor. Gördüğüm manzara beni çok mutlu etti. Yaşlılardan sevgimizi eksik etmememiz gerekiyor. Daima onların yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” diye konuştu.

Huzurevi Müdürü Nurdan Avcı da futbolcu ve teknik heyete teşekkür ederek, “Huzurevinde uzun yıllar yöneticilik yapıyorum. İlk defa böyle renkli bir ziyaret gerçekleşti. Ziyaret adeta bayram havasında geçti. Çok teşekkür ediyoruz. Adana Demirspor’a başarı diliyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:15:43,