SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karşıyaka kaptanı Ramazan Sal, pazartesi akşamı kırık burunla tamamladığı Manisaspor maçından sonra rakip takımın kaptanı Çağdaş ve teknik direktörü Taner Taşkın’a tepki gösterdi.

Seremoni sırasında Çağdaş’ın kendisine elini uzatmadığı ve üstüne küfrettiğini, bunu Manisasporlu futbolcuların bile duyduğunu iddia eden Ramazan, “Ligin ilk yarısında Çağdaş’ın forma giydiği Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a 2 gol atmıştım. Bana tepkisinin o maçtan kaynaklandığını düşünüyorum. Ona ağabey gözüyle bakıyordum ama artık değil” dedi.

Ramazan, ilk yarıda Subasic’le girdiği hava topu mücadelesinde yüzüne aldığı darbeyle burnunda 2 kırık tespit edildiğini dile getirdi. Samsunspor deplasmanında forma giyebileceği, ancak milli maç arasında ameliyat olacağı açıklanan Ramazan, şöyle devam etti:

“Devrenin son dakikasında serbest vuruş kullanmaya hazırlanırken Taner Taşkın bana, (Adam gibi oyna) dedi. Burnum kırılmış, başım dönüyor, vakit geçirdiğimi ima ediyor. Kırmızı kart görmem için üzerime oynadılar. Onları Allah’a havale ediyorum.”