SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

DIŞ HABERLER

Sivri dili ile tanınan Chelsea Menajeri Jose Mourinho’nun oğlu Jose Mario, sosyal medyada yaptığı paylaşımlara babasını aratmadı.

Premier Lig’de maç eksiği olmasına rağmen en yakın rakibi ile arasında 6 puan fark bulunan lider Chelsea’nin Southampton ile 1-1 berabere kaldığı maç sonrası taraftarın tepkisine sinirlenen genç Mourinho, futbolcuları savundu.

Özellikle Cecs Fabregas’ın ıslıklanmasını hazmedemeyen 15 yaşındaki Jose Mario “Neden tüm taraftarlar Sunderland maçı sonrası sadece Fabregas’ı suçluyor. Bu bir takım oyunu… Fabregas belki beklentilerin altında kalmış olabilir ama en azından savaşan isimlerden bir tanesiydi” dedi.

Hızını alamayan Jose Mario, Chelsea taraftarına babasını andıran sert bir eleştiride bulundu. Bu güne kadar birçok kez taraftar karakteri gösteremeyen kötü Chelsea taraftarı ile karşılaştığını belirten genç Mourinho “Ancak Sunderland maçında gördüğüm en kötüsüydü. Rakip taraftarların yaptığı ‘Mourinho iyi ama taraftarınız tam bir b…k’ söylemine katılıyorum. Rezalet bir taraftarımız var” yazdı.

Bir itirafta da bulunan Jose Mario “İstediğiniz her futbolcuyu ıslıklayıp, moralinin bozulmasına neden olmazsınız. İşte bu yüzden bütün Chelsea çalışanları taraftarlardan nefret ediyor. Futbolcuları ıslıklayarak daha iyi oynamaları sağlayamazsınız” şeklinde paylaşımda bulundu.

Maçlarda ve antrenmanlarda sık sık babasının yanında görmeye alıştığımız genç Mourinho, yaptığı sert yorumlarla da babasının izinde olduğunu kanıtladı.

Yayınlanma Tarihi:10:37,