SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Altay’da başkanlar yeniden devrede

Altay'ın eski başkanları, düşme tehlikesi ile karşı karşıya olan takımın futbolcularına destek vermek için antrenmanı ziyaret edecek.

Güncellenme: 15:55, 17/03/2015
Altay’da başkanlar yeniden devrede

Spor Toto 2. Lig Lig Kırmızı Grup’ta son sıraya gerileyen ve tarihinde ilk kez 3’üncü Lig’e düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Altay’ın kurtuluşu için geçen hafta bir araya gelen eski başkanlar, yarın antrenmanı ziyaret ederek futbolculara moral verecek.

Futbol Federasyonu’nun eski başkanı Mahmut Özgener önderliğinde oluşturulan zirvede yer alan eski başkanların saat 13.30’da Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri’nde yapılacak idmanı takip ederek takımın motivasyonunu artırmaya çalışacağı ifade edildi.

Gölbaşıspor’a 2-1 yenilerek 40 bin TL’lik galibiyet priminden olan siyah beyazlı futbolcular, bu hafta Kahramanmaraşspor’u deplasmanda yenip 18 maçlık galibiyet hasretine son verirlerse hem kümede kalma umudunu yeşertecek, hem de 60 bin TL prime hak kazanacak.

Başkanlar zirvesine katılan isimlerden Erdoğan Tözge, Nafiz Zorlu, Mehmet Erdoğan, Niyazi Konuşmaz ve Ömer Hızlıok, Menemen’deki Gölbaşıspor mağlubiyetinde takımı yalnız bırakmamıştı.