SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Kasımpaşa ile oynayacakları maç öncesinde NTV Spor’a özel açıklamalarda bulundu.

İstanbul Başakşehir maçının ardından toplantı yaptıklarını söyleyen Albayrak, herkesin neşesinin yerinde olduğunu söyledi.

MORALLER YERİNDE

Galatasaray topbaşı yaptı, herkes moralleri bozuk olacak sanıyordu ama toparlandık. Herkes idmana devam ediyor. Basın mensupları ile maç yapacağız. Başakşehir maçından sonra ‘sakin olacağız’ ve ‘şampiyon olacağız’ demiştim. Aramızda toplandık ve neler yapmamız gerektiğini konuştuk

Herkesin hatası oluyor, benim de oluyor. Önemli olan ders çıkarmak. İki günde bunun telafisini yaptık. Selçuk, Burak, Sneijder, Hoca, herkes… Gördüğünüz gibi şimdi herkes neşe içinde. Önemli olan bunu yaratmaktı. İyi bir şekilde döndük.

YASİN – DZEMAILI DEĞİŞİKLİĞİ

O hocanın kararı. İstediğini çıkartı, istediğini oyuna alır. Dzameili de İsviçre’nin milli futbolcusu. 2-0’dan sonra kim girerse girsin mücadele edecek. Şansızlık oldu, boşluğa düştük. Bruma’nın pozisyonu var 3-1 olabilirdi. Beraberliği de muslera kurtardı. Yenemiyosan yenilmeyeceksin. Önümüzde 10 maç var. 30 puana talibiz.

DERBİ YORUMU

Hiçbir şey konuşmam. Kendi maçlarımıza bakacağım. Zaten biz hepsini kazanırsak şampiyon oluyoruz. Hepimiz futbolcularımıza güveniyoruz. Derbide her iki takıma başarılar.

DROGBA’NIN GELMESİ…

Çok iyi bir insan ve mütevazi. Dün idmana geldi ve hasret giderdi. İyi enerji almış ve izler bırakmış demek ki. Keşke bizde kalsaydı. Drogba kalsaydı, o sene de şampiyon olurduk. Onu oynatamadık. Kırgınlığım devam ediyor. Onu oynatmamanın üzüntüsü… “Siz şampiyon olacaksınız” demesi herkesi motive etti. Ona da ‘I Love you’ diyorum

Albayrak Kasımpaşa maçı öncesi açıklamalarda… paylaşan: AMKSpor

Yayınlanma Tarihi:12:29,