SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamza Hamzaoğlu’nun gözyaşları

İstanbul Başakşehir ile oynanan maçta Yasin'i oyundan alan ve 2-2'lik beraberlik sonrası eleştirilerin hedefi olan Hamza Hamzaoğlu'nun, soyunma odasında gözyaşlarına hakim olamadığı, oyuncularına ise sadece, "Özür dilerim" dediği belirtildi.

Güncellenme: 10:28, 16/03/2015
Hamza Hamzaoğlu’nun gözyaşları

Sarı-Kırmızılılar, Başakşehir karşısında 2-0 önde götürdüğü mücadeleyi 2-2'lik beraberlikle tamamladı ve zirve yolunda ciddi bir kayıp yaşadı. Cim Bom'da alınan bu beraberlikte eleştiri okları, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun üzerine çevrildi. Hamzaoğlu'nun Başakşehir maçındaki taktik seçimleri ve sahanın en iyilerinden biri olarak gösterilen Yasin Öztekin'i oyundan alması çok eleştirildi.

Hatasını itiraf etmişti

Umut'un golünün asistini yapan, oyundan çıkana kadar rakip savunmayı zorlayan Yasin şaşkın gözlerle oyundan ayrılmıştı. Hamzaoğlu da maç sonu açıklamasında Yasin-Dzemaili değişikliğinin kendi hatası olduğunu itiraf etmişti. “Benim yaptığım değişikliğe kadar her şey iyi gidiyordu. En başta benim suçum” diyen tecrübeli çalıştırıcının, soyunma odasında hiçbir şey söyleyemediği ve hafiften gözlerinin bile dolduğu öğrenildi.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:09:36,