SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın orta sahasındaki isimlerden Veli Kavlak, Galatasaray’ın puan kaybetmesinden sonra sahaya çıkıp ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını söyledi.

Yoğun bir haftayı iyi bir şekilde geride bıraktıklarının altını çizen Kavlak, şöyle konuştu:

“Şimdi sırada Olimpiyat Stadı’nda oynayacağımız Brugge maçı var. İyi dinlenip o maça hazırlanacağız. Seyahatler sıkıntı oluyor. Sahamızda oynayacağımız maçlara Ankara’ya geliyoruz. Şu ana kadar bu durumu iyi kaldırdık umarım böyle devam eder. Brugge maçı inanılmaz önemli bir maç. Stada 70 bin kişi gelir diye düşünüyorum. Taraftarımızla bir üst tura çıkmak istiyoruz. Sonra da Fenerbahçe derbisine bakacağız.”

FRANCO: “F.BAHÇE MAÇI DA ÖNEMLİ AMA…”

Pedro Franco ise takımının oyunundan çok memnun olduğunu ve herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yaptığını dile getirdi.

Çok iyi oynadıkları bir karşılaşmayı geride bıraktıklarını ifade eden Franco, “Bu sayfayı çevirip perşembe günkü maçımıza bakmamız lazım. Lig sonuna kadar yüksek tempoda maçlar oynayacağız. Fenerbahçe derbisinden önce Brugge maçımız var. Bizim için ilk sırada o karşılaşma yer alıyor. Fenerbahçe maçı da çok önemli ama şu an onu düşünmüyoruz” dedi.