SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SAİ Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, 5-1’lik Beşiktaş yenilgisini yorumlarken, “Bu kadar kolay maç kazanacaklarını tahmin etmemişlerdir. Kolay bir mağlubiyet oldu” dedi.

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek ise maçın yorumun yapmanın kolay olmadığını belirterek, “Beşiktaş’ı kutluyorum. Böyle zor bir süreçten geçip bu kadar kolay maç kazanacaklarını tahmin etmemişlerdir. Kolay bir mağlubiyet oldu. Direncimizin daha yüksek olması gerekirken beklemediğimiz anda yediğimiz iki gol, moralimizi bozdu” dedi.

Futbolda şansa pek inanmadığını ancak son zamanlarda şanssızlıklar yaşadıklarını dile getiren Özdilek, “Fiziksel travmadan çok zihinsel travma bizi demoralize etti. yarından itibaren takımı zihinsel anlamda geri getirmeye çalışacağız. Ligin devam eden takımı olacağız, buna hala inancım tam” diye konuştu.

Taraftarların kendisi için yaptığı tezahürat hatırlatıldığında ise Özdilek, “Beşiktaş hayatımda çok önemli bir yer teşkil ediyor ama bizler profesyoneliz. İçinde bulunduğumuz takım için var gücümüzle çalışıyoruz. Yine de taraftarlar ciddi bir teveccüh gösterdiler, kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:20:42,