SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Brugge deplasmanında alınan mağlubiyete rağmen, tur şanslarının yeteri kadar fazla olduğuna inanan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Gökhan Töre’nin golünü öve öve bitiremedi.

İki ayaklı maçlarda deplasmanda atılan bir golün herşeyi değiştirebildiğini ifade eden Hırvat hoca, “Bence Gökhan Töre’nin golü tur getiren goldü. Eğer turu geçersek ki ben geçeceğimiz konusunda çok umutluyum, o zaman bu golün önemi çok daha anlaşılacak. Rakibimizin zayıf ve güçlü noktalarını şimdi çok daha iyi biliyoruz. İkinci maça ona göre hazırlanacağız” diye konuştu.

UEFA Avrupa Ligi’nin bu aşamasındaki her takımın kendi sahasında güçlü olduğunu da dile getiren Bilic, “Uzun toplarla oynamayı çok seviyorlar ve bunda çok iyiler. Brugge iyi bir takım ama biz onlardan çok daha iyi ve güçlü bir takımız. Arsenal, Tottenham, Liverpool ve Feyenoord gibi takımlar karşısında üstün oynayan taraf hep biz olduk. Bu nedenle ben tur için çok umutluyum. Atatürk Olimpiyat Stadı’nda çok daha farklı bir atmosfer ve çok daha farklı bir Beşiktaş olacak. Biletlerin tamamen tükenmesi de bizim için sevindirici bir haber. Belçika’dan galip dönebilirdik ama bize turu getirebilecek çok önemli bir golle dönüyoruz. Bu durumu lehimize çevireceğiz” dedi.

Gökhan Töre attı, BJK TV spikeri coştu paylaşan: AMKSpor

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:07:50,