SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un Balıkesirspor'u 4-2 yendiği karşılaşmanın ardından Balıkesirspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş açıklamalarda bulundu.

Kemal Özdeş şöyle konuştu:

“Kaybettik çok üzgünüm. Beşiktaş, Çaykur Rize maçından sonra, bugünde kazanabilecek pozisyonlar geldi. Değerlendiremedik. Yenildiğimiz için gerçekten çok üzgünüm. Son sırada olmanın pskololojisi bu. Bursa iyi takım. Ona karşı doğru oynamak zorundasınız. Öylede yaptık. Ancak maçlarda ciddi standartsızlıklar oluyor. Üst üste maç kazanmamınız gerekiyor.

4 maçta hakemin sonuca etki ettiği gol pozisyonu var. Ozan İpek'in topa eliyle vurduğunu herkes görüyor, hakem görmüyor. Görse kırmızı kart. Bize verilen penaltı pozisyonu öncesi Gökhan'a yapılan faul var. Verilen penaltı tartışılır. Penaltı verilince takımımın gardı düştü.

Toparlamak için uğraşacağız. İçeride üst üste iki maçımız var. 9 maçtır kazanamayan takımız. Seri yakalamak için uğraşacağız. Hakemlerin bu maçlara odaklanmalarını istiyorum. Bizim maçlarımızı bir derbi yönetir gibi hazırlanmalarını, renkleri düşünmemesini istiyorum”

Yayınlanma Tarihi:23:03,