SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de sahasında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’u 2-0 mağlup eden Şanlıurfaspor’da, teknik direktör Osman Özköylü, “Oyuncu arkadaşlarımızın gösterdiği performans, mücadele gücü ve maçı kazanmak adına 90 dakika savaşmaları takdire değer” dedi.

Özköylü, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, hedefleri açısından ihtiyaçları olan bir galibiyet aldıklarını söyledi. Üst sıraları zorlamak için bu maçlardan 3 puanla ayrılmak gerektiğini ifade eden Özköylü, oyuncularının harika bir maç ortaya koyduğunu belirtti.

Özköylü, takım kaptanı Tello’yu sakatlanmasına rağmen oyunu bırakmadığı için tebrik ederek, “İkinci yarıda rakip biraz daha üzerimize geldi ve pozisyonlar da üretti ancak atakları iyi savunduk. Maç içinde sakatlıklar olması oyun şablonumuzu da bozdu. Oyuncu arkadaşlarımızın gösterdiği performans, mücadele gücü ve maçı kazanmak adına 90 dakika savaşmaları takdire değer. Ben tüm oyuncularımı kutluyorum” dedi

KUTLU: İKİ DEVRELİ BİR MAÇ OYNADIK

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Kutlu ise iki devreli bir maç oynadıklarını söyledi.

İlk yarı rakibin skor ve oyun olarak üstünlük kurduğunu ifade eden Kutlu, ikinci yarıda futbolcularının gereğini yaptığını kaydetti.

Kutlu, pozisyon bulmalarına rağmen sonuca gidemediklerini aktararak, “Baskılı bir oyun ortaya koyduk ve pozisyonlar da bulduk. İkinci yarı için takımımı tebrik ediyorum ama ilk yarı çok kötü bir futbol ortaya koyduk. Şanlıurfaspor’u galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.