SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Fenerbahçe’ye attığım goller unutulmazdı”

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, ligin ilk yarısında Fenerbahçe’ye attığı gollerin unutulmaz olduğunu söyledi.

Güncellenme: 16:35, 12/03/2015
“Fenerbahçe’ye attığım goller unutulmazdı”

Galatasaray Üniversitesi öğrencileri, Wesley Sneijder’i 2014’ün en iyi sporcusu seçti. Hollandalı yıldız, ödül aldıktan sonra kulüp televizyonuna konuştu.

Ödül kazanmanın her zaman güzel olduğunu vurgulayan Sneijder, “Ödül kazanmak her zaman güzeldir. Ancak benim için bireysel ödüllerden çok takım olarak kazandığımız ödüller daha önemli. Tüm takım arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Onlar olmadan bu ödülü kazanamazdım. Geçen seneki Juventus maçı unutulmazdı. Özellikle taraftaların stattan ayrılıp ertesi gün geri gelmesi. Muhteşem bir öğleden sonraydı. Bunun dışında Fenerbahçe'ye attığım goller de unutulmazdı. İkinci golüm de güzeldi ancak ilk golüm daha güzeldi, bizi öne geçiren golü atmıştım. Ama ikisi de güzeldi. Artık geride kalan maçların hepsi final, ne yapmamız gerektiğini iyi biliyoruz” şeklinde konuştu.

Ligin kalan bölümünde şampiyonluk yarışının çok zorlu geçeceğini ifade eden Sneijder, “11 maçımızı da kazanıp şampiyon olmak istiyoruz. Yapmamız gereken bu. Başakşehir maçını da taraftarımızın desteğiyle kazanmak istiyoruz” dedi.