SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Carlos Arroyo olayında sürpriz gelişme

Porto Rikolı yıldız Carlos Arroyo'nun menajeri haber yolları, "Paramızı öderseniz tekrar masaya oturabiliriz. Arroyo da geri dönmeye sıcak bakıyor" dedi. Yönetim son kararı Ergin Ataman'ın vereceğini belirtti.

Güncellenme: 09:27, 12/03/2015
Carlos Arroyo olayında sürpriz gelişme

BAHADIR ÇOKİŞLER / AMK SPOR

Alacakları bir türlü ödenmediği için sabrı taşan ve birkaç gün önce Galatasaray ile yollarını ayıran Carlos Arroyo, geri dönemk için nabız yoklamaya başladı…

Porto Rikolu oyuncunun menajeri, sarı-kırmızılılara haber yolladı. Menajer, “Paramızı öderseniz tekrar masaya oturabiliriz. Arroyo da dönmeye sıcak bakıyor. Galatasaray’da çok güzel günler geçirdi. Taraftarı da çok seviyor. Yeniden başlayabiliriz” dedi.

Yönetim ise durumu Ergin Ataman’ın değerlendireceği ve son kararın ona ait olduğunu belirtti.

Bu gelişme üzerine iki farklı görüşün ortaya çıktığı söyleniyor. Bazı yöneticiler “Euroleague’de hiçbir iddiamız kalmadı. Sadece Türkiye Ligi için Arroyo gibi maliyetli bir ismi kadroya katmak bir lüks. Ayrıca çekip giden de o” diyor. Diğerleri ise “Lig şampiyonluğu önemli bir hedef. Arroyo bize bu konuda büyük fayda sağlar” yorumunu yapıyor. Şimdi herkes Galatasaray Liv Hospital’in patronu Ergin Ataman’ın vereceği karara bakıyor.