SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Avrupa’nın değişik kentlerinden olan siyah-beyazlı taraftarlar, bu aksam oynanacak olan Club Brugge-Beşiktaş maçı için Brugge şehrine akın etti.

Sabahın ilk saatlerinden itibaren Brugge şehrine Beşiktaş forması ve flamalarıyla gelen taraftarlar, Brugge şehrinin ünlü meydanı Grotemarkt’ta toplandı.

Gruplar halinde tezahüratlar yapan taraftarlar, şehri adeta siyah beyazlı renklere dönüştürdü. Aralarında Çarşı Berlin üyelerinin çokluğu gözlenirken, Belçika’nın yanı sıra Hollanda ve Almanya’dan da taraftarlar Brugge’e aktı.

Taraftarlar arasında Beşiktaş yönetimini hedef alan “Sizin Sevdanız Makam ve Paraya Bağlı, Beşiktaş’ın Tek Sahibi Biziz” yazılı pankartta taşıyan da vardı, Boşnakça “Volim TE”(seni seviyorum) pankartı da. Beşiktaş taraftarının büyük coşkusu, aksam ise tribüne yansıyacak.

Jan Breydel’da Çarşı bayrağı!

Beşiktaşlı taraftarlar, takımlarının UEFA Avrupa Ligi'nde Club Brugge ile oynayacağı maç öncesi Markt meydanında toplanarak, ünlü Jan Breydel heykeline ‘Çarşı' bayrağı astı.

Siyah-beyazlı ekip, UEFA Avrupa Ligi son 16 turu ilk maçında bu akşam Belçika ekibi Club Brugge ile karşı karşıya gelecek. Jan Breydel Stadyumu'nda TSİ 20.00'de başlayacak olan karşılaşmayı İskoç hakem Craig Thomson yönetecek.