SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Senin için kazandık başkan’

Fenerbahçeli futbolcular, Galatasaray galibiyeti sonrasında teknik direktör İsmail Kartal'a; "Başkan bizim hakkımızı korurken ceza aldı. Kendisine iletin" diye konuştu. Bu sırada Aziz Yıldırım cep telefonuyla aradı, soyunma odası "Büyük başkan" diye inledi.

Güncellenme: 09:58, 11/03/2015
‘Senin için kazandık başkan’

İRFAN YİRMİBEŞ / AMK SPOR

Fenerbahçe’nin derbi galibiyetinin ardından klasikleşen bir tablo Aziz Yıldırım’ın cezası nedeniyle gerçekleşmedi. Kadıköy’deki her Galatasaray maçından önce futbolculara “Kazanın, Fenerbahçe bayramı olsun” diyen, 90 dakika sonunda da takımını soyunma odasında kutlayan Yıldırım’a bu kez futbolculardan b büyük jest geldi. Teknik direktör İsmail Kartal’ın teşekkür konuşmasının ardından takım kaptanları Emre ve Volkan hocalarına “Başkan hep bizim yanımızdaydı. O bizim hakkımızı korurken ceza aldı. Siz de lütfen başkanımıza iletin, bu galibiyet onun için” şeklinde seslendiler.

Tam bu sırada Kartal’ın telefonu çaldı, arayan Aziz Yıldırım’dı. Kartal, biraz önceki sözleri Başkan’a iletti. Bu sırada sarı-lacivertli futbolcular hep bir ağızdan “Bu galibiyet senin için başkan” diye bağırdılar ve “Büyük başkan” diye tempo tuttular.

Yayınlanma Tarihi:09:56,