SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Özköylü’yle iyi performans yakaladık”

Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Maruf Güneş, "Bölgemizdeki futbolseverlere bu hafta seyir zevki yüksek bir maç izleteceğiz" dedi.

Güncellenme: 00:45, 11/03/2015
“Özköylü’yle iyi performans yakaladık”

PTT 1. Lig’deki Şanlıurfaspor, sahasında oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

GAP Vadisi Tesisleri’nde, teknik direktör Osman Özköylü yönetiminde düz koşuyla başlayan antrenman, kondisyon çalışmasıyla devam etti. Maçın taktik çalışmasını yapan sarı-yeşilli ekip, yarı sahadaki çift kale maç ile idmanı tamamladı.

Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Maruf Güneş, yaptığı açıklamada, Şanlıurfaspor’un, teknik direktör Özköylü ile iyi bir performans yakaladığını söyledi.

Gaziantep maçını “kritik viraj” olarak gördüklerini ifade eden Güneş, karşılaşmaya “mutlak 3 puan” parolasıyla hazırlandıklarını vurguladı.

Güneş, seyircinin desteğiyle maçtan galip gelmek istediklerini belirterek, “Çok iyi hazırlanıyoruz. Son haftalarda iki takım da iyi bir çıkış yakaladı. Sahamızda artık puan kaybına tahammülümüz yok. İçerideki maçlarımızı kazanarak hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bölgemizdeki futbolseverlere bu hafta seyir zevki yüksek bir maç izleteceğiz” diye konuştu.