SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Volkan Demirel derbi sonrası takıma müthiş bir konuşma yaptı.

Kaptan Volkan, “2 hafta sonraki Beşiktaş derbisinin bitiminde lider olacağız ve sezon sonuna kadar orada kalacağız” diyerek arkadaşlarına şampiyonluk yemini ettirdi.

Tecrübeli file bekçisi inanılmaz kurtarışlar yaparak rakip futbolculara gol izni vermedi. Son dakikalarda karşı karşıya kaldığı pozisyonda Yasin'in şutunu çıkarması ise maçın kader anı oldu. Volkan, karşılaşma sonrasında soyunma odasında arkadaşlarını etrafına topladı ve onlara müthiş bir konuşma yaptı.

Yıldız kaleci, “Galibiyet nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum. Artık önümüze bakma zamanı. 2 hafta sonra Beşiktaş ile bir derbi daha oynayacağız. O maçın ardından zirveyi yeniden ele geçireceğiz. Sezon sonuna kadar da lider kalıp şampiyon olacağız. Ayrıca Türkiye Kupası'nı da müzemize götürüp sezonu çifte zaferle tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

BİR TEBRİK DE EMRE'DEN…

Bu konuşmanın ardından tüm takım şampiyonluk yemini etti. Kaptan Emre de soyunma odasında tüm takımı tebrik ederek, “Gücümüzü herkese gösterdik ve önemli bir maçı kazandık. Herkesi bu kritik zafer için tebrik ediyorum” dedi.