SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye tribün kapatma cezası

PFDK, Ziraat Türkiye Kupası'nda Mersin İdmanyurdu ile deplasmanda oynadıkları mücadelede taraftarlarının çirkin ve kötü tezahüratı nedeniyle Fenerbahçe Kulübü'ne 1 maç tribün kapatma cezası verdi. Fenerbahçe cezasını kupada bir sonraki deplasman maçında çekecek. Öte yandan Mersin İdmanyurdu'na da aynı müsabaka nedeniyle 15 bin TL para cezası verildi.

Güncellenme: 19:22, 10/03/2015
Fenerbahçe’ye tribün kapatma cezası

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA…

“FENERBAHÇE A.Ş.'nin 04.03.2015 tarihinde oynanan MERSİN İDMAN YURDU – FENERBAHÇE A.Ş. Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisinde misafir kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı TRİBÜN KAPATMA ve 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

MERSİN İDMAN YURDU SPOR Kulübü'nün 04.03.2015 tarihinde oynanan MERSİN İDMAN YURDU – FENERBAHÇE A.Ş. Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisinde ev sahibi olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir”

Yayınlanma Tarihi:17:03,