SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Emre Galatasaray’ı kızdıracak

Derbi zaferinin ardından tribünleri coşturan Emre Belözoğlu, "Dakika 81 oldu ama 'kaybediyoruz ya da berabere kalıyoruz' diye bir panik yaşamadık. 16 yıllık serinin etkisi büyük" dedi.

Güncellenme: 09:33, 10/03/2015
Emre Galatasaray’ı kızdıracak

İRFAN YİRMİBEŞ / AMK SPOR

Fenerbahçe’nin derbi zaferinde futboluyla fark yaratan Emre Belözoğlu da büyük rol oynadı. Bir frikiği direkte patlayan sarı-lacivertli oyuncu, maç sonrası basın mensuplarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu.

90 dakika sonunda tribünlere “Her sene böyle tezahüratını yaptıran ve bu nedenle sarı-kırmızılı camianın büyük tepkisini çeken milli yıldız,”Galatasaray’ın Kadıköy’deki son galibiyetinde sen de kadroda vardın, nasıl bir duyguydu” sorusuna “Vallahi hatırlamıyorum, nasıl bir his olduğunu unutmuşum” ifadeleri ile esprili bir yanıt verdi.

SARACOĞLU BİZİ RAHATLATIYOR

Emre son olarak golün geç gelmesinin kendilerini etkileyip etkilemedği sorusuna da “Gol 81’de geldi ama kaybediyoruz ya da berabere kalıyoruz diye takımda bir panik olmadı. Çünkü kendimize güveniyorduk. Kadıköy’de oynarken tüm oyunculara güven geliyor. Bu da kazanmamızda büyük etken” yorumunu yaptı.

Yayınlanma Tarihi:09:32,