SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray taraftarlarından Emre’ye küfür

Fenerbahçe Ülker mücadelesi için Abdi İpekçi'ye akın eden Galatasaraylı taraftarlar, Emre Belözoğlu ve Fenerbahçe aleyhine küfürlü tezahüratlarda bulunurken, yönetimlerine tepki gösterdi.

Güncellenme: 23:58, 09/03/2015
G.Saray taraftarlarından Emre’ye küfür

Takımlarını desteklemek için Abdi İpekçi Spor Salonu’nun büyük bölümünü dolduran Galatasaraylı taraftarlar, Fenerbahçe ve sarı-lacivertli futbolcu Emre Belözoğlu’na tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli kulüp ve Emre Belözoğlu aleyhine küfürlü tezahüratta bulunan taraftarlar, ayrıca yayıncı kuruluş aleyhine de sloganlar attı.

Bu arada kulüpler arasındaki anlaşma gereği Fenerbahçeli taraftarlar, derbiyi solanda izleyemedi.

“SATILMIŞLAR, YÖNETİM DIŞARI”

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Galatasaray Kulübü yönetimine, basketbol şubesine sahip çıkma çağrısında bulundu. Taraftarlar, uzun bir süre “Yönetim uyuma basketbola sahip çık” diye tezahürat yaptı, maç sonuna doğru da Yarsuvat ve yönetimini hedef alarak “Satılmışlar” ve “Yönetim dışarı” gibi sözlerle protestoda bulundu.

Galatasaray Kulübü yönetim kurulundan Cem Kınay, Selim Arda Üçer ve Ural Aküzüm maçı izledi. Bu arada Beşiktaş İntegral Forex Başantrenörü Henrik Dettmann da maçı takip edenler arasında yer aldı.