SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çorlu Beşiktaşlılar Derneği’nin açılışına katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, taraftarlarını Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Brugge maçına çağırırken Senegalli yıldız oyuncusu Demba Ba hakkında “iyi bir çocuk” tanımlaması yaptı.

Alipaşa Mahallesi’ndeki dernek binasının açılışına Kaymakam Levent Kılıç, Belediye Başkanı CHP’li Ünal Baysan, dernek başkanı Akın Yılmaz ile çok sayıda taraftar katıldı. Başkan Fikret Orman, açılışta yaptığı konuşmada tüm mesailerini Beşiktaş için harcadıklarını, takımda her şeyin çok iyi gittiğini söyledi. Taraftarlarını UEFA Avrupa Ligi’ndeki Belçika temsilcisi Club Brugge’le oynayacakları maça davet eden Başkan Orman, şöyle devam etti:

‘OLİMPİYAT STADI’NA BEKLİYORUZ”

“Varşova’ya giden yolda sizleri Olimpiyat Stadı’ndaki maçımıza mutlaka bekliyoruz. Hep beraber bir başarı kazanacağımıza inanıyoruz. Beşiktaş’ta iyi şeyler güzel şeyler oluyor. Bunları da yapmak için gayret ediyoruz. Buradaki fabrikama bile 2-3 aydır ilk defa gelebildim. İnşallah verdiğimiz emekler sizleri memnun ediyordur. Zor bir maç olacak. Beşiktaş takımına herkesin anlayış göstermesi lazım. Sivas’taydık. Şimdi Belçika’ya gideceğiz, dönüşte Ankara’ya gideceğiz. Beşiktaş inanılmaz bir mücadele ile ilerliyor.”

“DEMBA BA’DAN ÇOK MEMNUNUM”

Siyah beyazlı takımın Senegalli yıldızı Demba Ba hakkında “iyi bir çocuk” tanımlaması yapan Fikret Orman, oyuncusunun performansından memnun olduğunu vurguladı, “Bu aralar açıkçası sahadaki performansından ben çok memnunum. Daha iyi bir performans bekliyoruz. Fazla derece maç yaptığı için çok da yoruldu. Önümüzdeki 3-4 maçı da geçelim de çocuklarda bir dinlensin” diye konuştu.

“EN AZ PUAN KAYBEDEN ŞAMPİYON OLACAK”

Fikret Orman, Fenerbahçe’nin 1-0 galip geldiği Galatasaray derbi maçının konusunda da şunları söyledi:

“Bizi alakadar eden bir şey yok. Ligde şu anda baktığımız da bütün takımlar Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, tüm maçlarını kazansalar şampiyon olabiliyorlar. Demek ki en az puan kaybeden takım şampiyon olacak gibi görünüyor.”

ÇORLUSPOR FORMASI VERİLDİ

Bu arada Orman’a Tekirdağ Süper Amatör Ligi’nde mücadele eden Çorluspor 1947 forması hediye edildi, daha sonra da derneğin açılışı yapıldı. Orman, kendisine sevgi gösterisinde bulunan taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yayınlanma Tarihi:14:53,