SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kartal’ın büyük dileği! ‘Rabbimden tek…’

Galatasaray'ı derbide mağlup eden Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal, galip geldikleri mücadeleyi değerlendirdi.

Güncellenme: 22:03, 08/03/2015
Kartal’ın büyük dileği! ‘Rabbimden tek…’

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, 1-0 kazandıkları Galatasaray derbisinin ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Kartal, rakipten üstün oynadıklarını dile getirirken şunları söyledi;

“Biz hep şampiyonluğun içindeydik. Bugün sahada dördüncü yıldızı takmak ve şampiyon olmak isteyen iki takım vardı. Rakibinden üstün olan bir Fenerbahçe vardı. Arena’da da iyi oynayan taraf bizdik ama kaybetmiştik. 90 dakikaya baktığımızda her bölümde galibiyeti isteyen bizdik.”

“FENERBAHÇE İÇİN BURADAYIZ”

Kartal, taraftara teşekkür ederken, Beşiktaş maçında da aynı tribünleri görmek istediğini belirtti ve “Bu karakterli, onurlu oyuncularıma için teşekkür ediyorum. Bugün tribünleri dolduran, tek bir kötü tezahürat yapmayan taraftarlarımız da teşekkür ediyorum. Ben ve oyuncularım, Fenerbahçe için ve Fenerbahçeliler için buradayız. Beşiktaş maçında da bu taraftarı yine bekliyoruz. Bundan sonra rabbimden tek dileğim, futbol şansı yanımızda olsun” dedi.

“EN İYİ FUTBOLU OYNAYAN FENERBAHÇE’DİR”

Bugün coşkulu olan, kazanmak isteyen bizdik. Rakibimiz de birkaç pozisyona girdi. Çok daha fazla hak eden, istatistiklere bakılırsa çok iyi Fenerbahçe vardı. Bu maç şampiyonluk adına milat olur. 11 maç kaldı. Bugün Türkiye’de en iyi futbol oynayan Fenerbahçe’dir. Bunu aksini iddia eden art niyetlidir.