SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, Galatasaray maçını kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Fenerbahçe’nin tecrübeli kaptanı Emre Belözoğlu, 1-0 kazandıkları Galatasaray derbisinin ardından açıklamalarda bulundu. Emre, muhabirin “16 sene oldu…” sözlerine “16 sene mi oldu? Biz de bayadır oynuyormuşuz” diye cevap verdi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Emre, “Zorlu 3-4 haftadan sonra içeride 5 puanlık kayıplar kazanmamız yönünde tetikledi. Stadımızda uzun zamandır devam eden Galatasaray yenilmezli vardı. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, “Başta annem ve eşim olmak üzere tüm kadınların kadınlar gününü kutluyorum” diyen Belözoğlu, “Kötü tezahürat yoktu, seri devam etti, Fenerbahçe bayramı devam etti. Güzel maç oldu, derbiye yakışır atmosferdi. Şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduğumuzu dosta düşmana karşı gösterdiğimiz için mutluyuz. Biz iyi oynayıp kaybettik, rakipler kötü oynayıp kazanıyorlar. Ama yeniden ciddi bir avantaj elimize geçirdik. Bunu devam ettirmemiz lazım” diye konuştu.

İleride oynayan oyuncuların çok değerli oyuncular olduklarını söyleyen Emre, “Geçen seneki şampiyonlukta büyük payları vardı, yine olacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:22:03,