SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin milli kalecisi Volkan Demirel, Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray’ı 1-0 yendikleri maçta şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını gösterdiklerini söyledi.

Karşılaşmadan sonra Lig TV’ye açıklamalarda bulunan Volkan, derbiyi kazandıkları için mutlu olduklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Nasıl, ne oynadığımızı, buralara nasıl geldiğimizi biliyorduk. Hafta içi arkadaşlarıma içimin rahat olduğunu ve kazanacağımızı söylemiştim. Bugün tek golle geçtik. Daha farklı da olabilirdi. Güzel galibiyet aldık. Taraftarımızı kutluyorum. Bundan sonra her hafta böyle doldursunlar stadı. Galatasaray’dan, Beşiktaş’tan iyi takım olduğumuzu ve eninde sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyecek takım olduğumuzu gösterdik.”

Cezasının ardından hafta içi Türkiye Kupası’nda oynadığını hatırlatan tecrübeli kaleci, “Benim maç eksiğim olmaz. Cepten yerim, sıkıntı olmaz. Benim oynamam gerekiyor. Bazen saçmalıklar yapıyorum. Bunu duygusallıktan ve Fenerbahçeliliğimden yapıyorum. Karşı tarafa art niyetim söz konusu değil. Takıma geri döndüğüm için mutluyum” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:21:33,