SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a coşkulu karşılama

Süper Lig'in 23. haftasında Sivasspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, Sivas şehrinde coşkulu taraftar topluluğu tarafından karşılandı.

Güncellenme: 17:56, 07/03/2015
Beşiktaş’a coşkulu karşılama

Spor Toto Süper Lig’in 23’üncü haftasında Medicana Sivasspor ile karşılaşacak olan Başiktaş kafilesi özel uçakla Sivas’a geldi. Kafileyi havaalanında ve kalacakları otelin önünde siyah beyazlı taraftarlar coşkuyla karşıladı.

Yarın Medicana Sivasspor’un konuğu olacak Beşiktaş kafilesini taşıyan uçak 16.20 sıralarında Sivas Nuri Demirağ Havaalanı’na iniş yaptı. Siyah beyazlı takımı havaalanı çıkışında karşılayan bir grup Beşiktaş taraftarı takım oyuncularına sevgi gösterilerinde bulundu. Taraftarlar teknik direktör Slaven Biliç ve futbolculara çiçek verdi.

Biliç ve futbolcular ile bol bol fotoğraf çektirdi Beşiktaş kafilesinde Başkan Fikret Orman ve bazı yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Kafile kendilerini bekleyen otobüs ile kent merkezine gelerek kalacakları otele yerleşti.

Kafileyi otel önünde de bazı taraftarlar tezahüratlarla karşıladı. Başkan Fikret Orman takımı burada karşılamaya gelen yürüme engelli 18 yaşındaki Metehan Baran’ı içeriye aldırarak birlikte fotoğraf çektirdi.

Siyah beyazlıların Sivas kafilesinde şu isimler yer aldı: Cenk Gönen, Günay Güvenç, Veysel Sapan, Ersan Gülüm, Atınç Nukan, Serdar Kurtuluş, Ramon Motta, Daniel Opare, Necip Uysal, Veli Kavlak, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Tolgay Arslan, Kerim Frei, Gökhan Töre, Olcay Şahan, Jose Sosa, Eslem Öztürk, Mustafa Pektemek ve Demba Ba