SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manisaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, bu hafta oynayacakları Elazığ karşılaşmasının kendileri için 6 puan değerinde olduğunu belirterek “mutlaka kazanmamız gereken bir maç” dedi.

Taşkın, ligde her maçın zor olduğunu, hafta sonu da Elazığspor ile final havasında bir maç oynayacaklarını belirtti.

Maçta galibiyet hedeflediklerini aktaran Taşkın, “Zorluk derecesi çok yüksek bir maç olacak, rakibimiz de bıçak sırtında. Mağlup olmaları durumunda alt sıralara galip gelmeleri durumunda ise play-off’a aday duruma gelecekler. Bizim için ise Elazığspor karşılaşması 6 puan değerinde, mutlaka kazanmamız gereken bir maç. İyi mücadele edip, dikkatli ve disiplinli oynayacağız. İnşallah gülen taraf biz oluruz” dedi.

DESTEK ÇAĞRISI

Takımın zorlu süreçte desteğe ihtiyacı olduğunu belirten Taşkın, 4 puanla aldıkları takımı 20 puana çıkardıklarını kaydederek, “Bu takım bu sezon ligde kalacak, Allah’ın izniyle küme düşmeyecek. Bunları gerçekleştirirken desteğe ihtiyacımız var. Bizi canı gönülden destekleyen, maçlarımızı aksatmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum ama tüm Manisalıları bu haftadan itibaren maçlarımıza gelmesini bekliyorum. Mücadelemiz son düdüğe kadar devam edecek, şehrimizden destek bekliyoruz” diye konuştu.

Taşkın, herkesin ortak noktasının Manisaspor olması gerektiğini sözlerine ekledi.