SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu’nun en büyük kozu

Sol bekte Olcan'ı oynatmayı planlayan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Sneijder ile çok iyi anlaşmasından dolayı önünde Yasin'e şans verecek. Genç teknik adamın kafasındaki en büyük soru işareti ise Dzemaili...

Güncellenme: 13:57, 06/03/2015
Hamzaoğlu’nun en büyük kozu

Bahadır ÇOKİŞLER / AMK GAZETE

Derbide artık saatler kala Galatasaray’da planlar belli olmaya başladı. Hamza Hamzaoğlu’nun özellikle kanatlarda kimi oynatacağı büyük merak konusu. Sol bek olarak Olcan Adın’a formayı teslim edecek olan Hamzaoğlu, önünde ise Telles ile Yasin’den birine şans verecek. Fakat Sneijder faktörü nedeniyle Yasin bir adım önde. Saha içinde çok iyi anlaşan ve futbolu yurt dışında öğrenen bu ikili deyim yerindeyse ayrı dili konuşuyor. Erciyes maçında da takımın fazla pas alış-verişi yapan ikilisi olan Sneijder ile Yasin Öztekin, Fenerbahçe karşısında 11’de olacak.

Dzemaili forma istedi

SAĞ bekte Sabri’nin yeri garanti. Stoperde Chedjou ile Semih oynayacak. Selçuk İnan ile Hamit’in oynaması kesin. Ancak en büyük soru işareti Dzemaili. TÜRKİYE Kupası’ndaki Manisa maçında  sahanın yıldızı olan ve idmanlarda istekli gözüken İsviçreli futbolcu, tecrübesiyle de öne çıkıyor. Teknik Direktör Hamzaoğlu, Dzemaili’ye görev verirse, Hamit sağ öne kayacak. 10 yıl İtalya’da top koşturan ve üst düzey maçlar oynayan tecrübeli futbolcunun Hamza hocadan forma istediği belirtildi. Genç hoca henüz karar vermedi.

 

Yayınlanma Tarihi:10:09,