SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın başarılı orta saha oyuncusu Gökhan Töre’nin temsilcisi Ali Pektaş, milli futbolcunun yükselen performasında temel etkenin kendisini takımda çok mutlu hissetmesi olduğunu söyledi. Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Pektaş, “Gökhan Töre’nin başarısındaki temel etken mutlu olması. Beşiktaş’ta çok mutlu. Hocası kendisine çok değer veriyor ve iyi çalışıyor. Bu nedenle başarılı” şeklinde konuştu.

“DİREKT TEKLİF YOK”

Atletico Madrid ve Chelsea’den kendilerine Gökhan için bir teklif ulaşmadığını belirten Pektaş, “Bize bir takım duyumlar geliyor. Bazı takımların ilgilendiği yönünde; ama direkt bir teklif gelmedi. İlgilenen takım olursa, öncelikli olarak Beşiktaş’a başvurması gerekir. Sözleşmesi devam ediyor” dedi.

“ÖNCELİKLİ HEDEFİ BEŞİKTAŞ’TA KUPA KALDIRMAK”

Gökhan’ın öncelikli hedefinin Beşiktaş’ta kupa kaldırıp, şampiyonluklar yaşamak olduğunu belirten Ali Pektaş, “Şu an sadece Beşiktaş’taki hedeflerine kanalize oldu. Ama gelecekle ilgili konuşmak gerekirse söyleyeceğimiz şey, Gökhan gibi oyuncular her zaman Avrupa’nın en büyük takımlarında oynamak ister. Gelecekte göreceğiz. Avrupa Ligi ve Türkiye’de şampiyonluk kazanmak istiyor” ifadelerini kullandı.