SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdi İpekçi’de küfür uyarısı

Galatasaray-Fenerbahçe maçında küfür edilmemesi için skorbordda "Abdi İpekçi'de Galatasaraylılık, heyecan, coşku, destek var, küfür yok" yazısına yer verildi.

Güncellenme: 18:38, 06/03/2015
Abdi İpekçi’de küfür uyarısı

Basketbolda FIBA Kadınlar Avrupa Ligi çeyrek final ikinci maçında Fenerbahçe’yi ağırlayan Galatasaray Odeabank’ı taraftarları yalnız bırakmadı.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, karşılaşmanın oynandığı Abdi İpekçi Spor Salonu’nun büyük bölümünü doldurarak, çeyrek final serisi ilk maçında Fenerbahçe’ye 58-56 yenilen takımlarına destek verdi.

Kulüpler arasındaki anlaşma gereği konuk Fenerbahçe taraftarının salonda izleyemediği maçta Galatasaraylı taraftarlar coşkulu bir şekilde takımlarını destekledi.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Sarıkaya ve Ural Aküzüm maçı protokol tribününden izledi. Fenerbahçe Kulübü’nün kadın basketboldan sorumlu asbaşkanı İsfendiyar Zülfikari ise basın tribünün önünde koyulan koltuklardan mücadeleyi takip etti.

Bu arada karşılaşmada küfür edilmemesi için skorbordda “Abdi İpekçi’de Galatasaraylılık, heyecan, coşku, destek var, küfür yok” yazısına yer verildi.

B_bDFw5XEAAhXUw.jpg large