SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan başsağlığı mesajı

Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, Konya'da tatbikat sırasında askeri uçağın düşmesi sonucu şehit olan 2 pilot için başsağlığı mesajı yayınladı.

Güncellenme: 12:21, 05/03/2015
Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan başsağlığı mesajı

İki kulübün de mesajı şöyle:

BEŞİKTAŞ

Milletimizin Başı Sağolsun Konya’da tatbikat sırasında askeri uçağın düşmesi sonucunda 2 kahraman pilotumuzun şehit olduğunu derin bir üzüntüyle öğrendik. Şehit pilotlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ve yüce milletimize başsağlığı dileriz.

FENERBAHÇE

Konya’da, bir adet F-4 savaş uçağımızın düşmesi sonucu 2 pilotumuzun şehit olduğu haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Genelkurmay Başkanlığı’nda konuyla ilgili yapılan açıklamada “1’inci Ana Jet Üs Komutanlığı / Eskişehir’den, 05 Mart 2015 günü saat 08.58’de, planlı eğitim uçuşu için kalkış yapan 112’nci Filoya ait bir adet F-4E 2020 uçağı saat 09.50’de Konya Atış Sahasında henüz bilinmeyen bir nedenle kaza kırıma uğramıştır. Maalesef iki genç kahraman pilotumuz şehit olmuştur. Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Silahlı Kuvvetlerimize ve Yüce Türk Milletine baş sağlığı ve sabırlar dileriz. Konu ile ilgili idari ve adli soruşturmaya başlanmıştır” denildi.
Biz de Fenerbahçe Spor Kulübü olarak şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehit yakınları, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Milletimize başsağlığı dileriz.
Yayınlanma Tarihi:12:20,