SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

amkspor.com / DIŞ HABERLER 

La Liga’da Villarreal forması giyen golcü futbolcu Luciano Vietto’nun menajeri, genç futbolcu ile Liverpool, Real Madrid ve birçok önemli takımın ilgilendiğini açıkladı.

Geçen sezon Racing Avellaneda takımından 5.5 milyon euro’ya Villarreal’e transfer edilen 21 yaşındaki forvet, İspanya’ya kısa sürede uyum sağladı ve bu sezon 18 gol atma başarısı gösterdi.

AS’a konuşan Vietto’nun menajeri Jorge Cyterszpiler, “Birçok büyük kulübün Vietto ile ilgilendiğini biliyorum. Bu onun için harika bir durum. Liverpool’un onu gerçekten istediğini biliyorum. Ayrıca Real Madrid ve iki Bundesliga takımı da onunla ilgileniyor” ifadelerini kullandı.

Genç futbolcunun sezon sonunda takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakan menajer Cyterszpiler, “Sezon sonunda onun Villarreal’den ayrılabileceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Villarreal Başkanı Fernando Roig’in Vietto için 30 milyon euro civarında bir bonservis bedeli talep ettiği öğreniliyor. Ancak basında yer alan bazı haberlerde ise Vietto’nun sözleşmesinde 10 milyon euro’luk serbest kalma maddesi olduğu yönünde.

Yayınlanma Tarihi:18:19,