SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“İnşallah ligde kalacağız”

Denizlispor Teknik Direktörü Altparmak, "Alanyaspor maçıyla 3 puan serisine başlayacağız, şehrimizle bütünleşerek inşallah ligde kalacağız" dedi.

Güncellenme: 15:59, 04/03/2015
“İnşallah ligde kalacağız”
PTT 1. Lig takımlarından Denizlispor’un teknik  direktörü Mehmet Altıparmak, Albimo Alanyaspor maçıyla galibiyet serisi  başlatacaklarına inandığını söyledi.
Yeşil siyahlılar, maçın oynanacağı Denizli Atatürk Stadı’nda Albimo Alanyaspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.
Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, gazetecilere yaptığı  açıklamada, takımın zor bir virajdan geçtiğini belirtti.
Takımın kaliteli bir kadroya sahip olduğunu ifade eden Altıparmak,  şunları kaydetti: “Ligde 12 final maçı oynayacağız. Önümüzde çok önemli bir Alanyaspor  maçı var. Osmanlıspor ve Giresunspor maçlarında koşan, iyi mücadele eden bir  takım vardı. Bu iki maçta da galip gelecek pozisyonlar yakaladık, golle  sonuçlandıramadık. Bu sorunu çözdük. Alanyaspor maçıyla 3 puan serisine  başlayacağız, şehrimizle bütünleşerek inşallah ligde kalacağız.”
Öte yandan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Ümit Varol ile  yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Spor Yazarları Derneği Denizli Temsilcisi Osman  Nuri Boyacı ve spor muhabirleri, Denizlispor’un teknik heyeti ve futbolcularını  ziyaret edip tatlı ikram etti.
DGC Başkanı Varol, futbolculara moral ve destek vermek için ziyaret  gerçekleştirdikleri ifade ederek, “Denizlispor Avrupa kupalarında mücadele etmiş  köklü bir kulüp. Zor bir dönemden geçiyor. Denizlispor’un bu durumunda hepimizin  suçu var. İnşallah Alanyaspor maçıyla Denizlispor eski günlerine kavuşur.  Takımıza başarılar diliyoruz” diye konuştu. Teknik direktör Altıparmak da gazetecilere teşekkür etti.