SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Derbi biletleri satışa çıktı

Fenerbahçe-Galatasaray maçının biletleri, 70 ile 315 lira arasında değişen fiyatlarla sarı-lacivertli kulübün divan, kongre ve temsilci üyeleri için satışa sunuldu.

Güncellenme: 15:06, 03/03/2015
Derbi biletleri satışa çıktı

Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe ile Galatasaray arasında 8 Mart Pazar günü oynanacak derbi maçın biletleri satışa çıktı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanacak derbinin biletleri 70 ile 315 lira arasında değişen fiyatlarla sarı-lacivertli kulübün divan, kongre ve temsilci üyeleri için satışa sunuldu.

Biletler, yarın premium kart, Fenerbahçe Kart sahipleri ile Fenercell abonelerine, 5 Mart Perşembe günü ise genel satışa çıkarılacak.

Kulüplerin arasındaki anlaşma gereği konuk Galatasaray’ın taraftarlarının statta izleyemeyeceği maç için sadece sarı-lacivertli taraftarlara satılacak biletlerin kategorilerine göre fiyatları şöyle:

Migros tribünü: 70 lira Fenerium üst H-I Blok: 132 lira Fenerium üst-Maraton üst C-D-F-G Blok: 154 lira Fenerium alt-Maraton alt A-B-H-I Blok: 205 lira Fenerium alt-Maraton alt C-G Blok: 255 lira Fenerium alt-Maraton alt D-F Blok: 305 lira Fenerium alt-Maraton alt E Blok: 315 lira

Okul açık tribün: 70 lira (Sadece divan kurulu üyeleri, kongre üyeleri ve temsilci üyelere)

Okul açık tribünü için açıklama

Sarı-laciverli kulüp, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nın okul açık tribünün biletlerinin yarım saat 10.00’dan itibaren satışa çıkacağını duyurdu.

Bu tribünün biletlerinin satışının, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Maraton Alt Tribünü’nde bulunan kombine satış merkezinden yapılacağı, internet üzerinden bilet satışının olmayacağı açıklandı.

Okul açık tribününden sadece divan, kongre ve temsilci üyelerinin bilet alabileceği kaydedildi.