SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, Fenerbahçe ile yatıyor, Fenerbahçe ile kalkıyor.

Ligin ilk devresinde Türk Telekom Arena’da Fenerbahçe’ye 2 gol atan Sneijder, sarı-kırmızılı forma altında ilk kez Saracoğlu Stadı’na çıkacak.

Yıldız futbolcu hocası Hamza Hamzaoğlu ile görüşerek, “Bu maçın camia için ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorum. İlk devre rakibimize 2 gol attım. Bu kez Kadıköy’de yaparım. Kendime çok güveniyorum. Böyle ortamlara alışığım. Fenerbahçe’yi yenersek şampiyonluk ipini kesin olarak göğüsleyeceğimize inanıyorum. Rakibimizi yıllardır deplasmanda yene- mediğimizi biliyoruz. Ancak bu kez şeytanın bacağını kıracağımıza inanıyoruz. Bu maça özel olarak hazırlanacağım” ifadesini kullandı.

“SARACOĞLU’NDAN ZAFERLE AYRILMAMIZ GEREKİR”

Fenerbahçe’nin bu maçı son şans olarak gördüğünü bildiğini söyleyen Hollandalı futbolcu, “Bu maçta gol atmayı çok istiyorum. Fenerbahçe’yi yenmekle sadece şampiyonluk için avantaj sağlamayacağız. Çok önemli bir rakibimizi devre dışı bırakacağız. Fenerbahçe son 2 haftada önemli puanlar kaybetti. Bunu değerlendirmek için Saracoğlu Stadı’ndan zaferle ayrılmalıyız. Takım son haftalarda istim üzerindeyiz” ifadesini kullandı.

Takvim

Yayınlanma Tarihi:09:17,