SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mourinho final öncesi çok kızdı!

Chelsea Teknik Direktörü Mourinho, Lig Kupası finali öncesi, Manchester City yenilgisini açıklayan Silvino Louro'ya çok kızdığını açıkladı.

Güncellenme: 18:36, 02/03/2015
Mourinho final öncesi çok kızdı!

İngiltere Lig Kupası finalinde Tottenham’ı 2-0 mağlup eden Chelsea’de teknik direktör Jose Mourinho, yardımcısı Silvino Louro’ya maç öncesi öldürmek istediğini söyledi.

Portekizli teknik adam, takımın final maçına konsantre olabilmesi için otelde televizyonları bile kaldırtarak, oyuncularının Liverpool-Manchester City karşılaşmasından haberdar olmasını engelledi.

Ancak takım, maç için otobüste iken, Chelsea’nin takipçisi Manchester City’nin Liverpool deplasmanında 2-1 kaybettiği haberini yardımcısı Silvino Louro büyük bir sevinçle duyurdu.

Mourinho, “Elbette sonucu gizlemenin imkansız bir şey olduğunu biliyordum. Ancak otelde ve takım otobüsünde televizyonları kaldırttım. Bütün teknik ekibimi de Manchester City maçı konusunda renk vermemeleri konusunda uyardım. Tamamen sessizlik istiyordum.” dedi.

Portekizli teknik adam, “Tam başarmıştım. Ama yardımcılarımdan biri Silvino takım otobüsünde havalara zıplayıp, City’nin yenildiğini söyledi. Kuralı bozdu. Gerçekten Silvino’yu öldürecektim.” şeklinde konuştu.

Ntvspor