SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE / İrfan YİRMİBEŞ

Akhisar yenilgisi ve Konya beraberliğiyle sarsılan Fenerbahçe’de, Galatasaray derbisi öncesi olağanüstü hal ilan edildi. Derbinin kazanılmaması durumunda bazı taşlar yerinden oynayabilir. Olası bir kötü sonuçta teknik patron İsmail Kartal ve yönetimi zor günler bekliyor. Kartal ise takımı toparlamak için her yolu deniyor. Takım kaptanları da dünkü antrenman sonrasında da futbolcu arkadaşlarıyla bir toplantı yaptı. Yaklaşık 1.5 saat süren toplantıda herkes eteğindeki taşları dökerken, oyuncuların özellikle forvetleri eleştirdiği orta çıktı.

GOLCÜLER SAVUNMADA

SARI LACİVERTLİ futbolcular, “Bu kadar iyi oynarken nasıl puan kaybediyoruz” sorusunun yanıtını aradı.  Sözlerine “Sorunlarımızı konuşalım. Herkes eteğindeki taşları döksün ve artık buradan kazanan bir takım olarak çıkalım” diye başlayan Emre, “Hem tecrübeli hem de çok yetenekli oyuncularsınız. Sorun nerede, biz nerede hata yapıyoruz” dedi. Her futbolcu tek tek görüşünü açıkladı. Söz döndü dolaştı, forvetlerin kaçırdıkları poziyonlara geldi.

SOW GOL SÖZÜ VERDİ

SOW, “Hepinizden çok özür diliyorum. Konya maçında hata yaparak Webo’ya aktaramadığım top belki de maçın kaderini belirledi. Son 3 maçtır kötü durumdayım ama bundan sonra herşey farklı olacak. Söz veriyorum” dedi. En çok eleştir alan isim olan Emenike ise, “Zor günler yaşıyorum, sorunun da gol olduğunun farkındayım. Hem ailem hem de sizlerin üzüldüğünü görüyorum. Bunun psikolojisini kaldırmak çok zor. Bana yardımcı olun sizi yardımlarınızla bu zor günleri aşabilirim” ifadesini kulandı.

Yayınlanma Tarihi:09:43,