SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Taraftarlarının takımlarına sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Başkan Recep Bölükbaşı, Bursaspor TV’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Mersin İdmanyurdu takımının kazanmış olduğu penaltı ve ardından çıkan kırmızı kart doğru muydu? Televizyondan bir kez daha detaylı izlemek lazım. Hakem iyi yönetti ama zaman zaman kaçırdı sonra toparladı. Mersin İdmanyurdu iyi bir takım. Puanlarından da durumları belli. Taraftarımız da çok iyiydi. Onlara çok teşekkür ediyorum.”
Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda 2 kulvarda da çok iyi durumda olduklarını belirten Başkan Recep Bölükbaşı, “Teknik heyetten, malzemecimize, masörümüzden çimcimize kadar herkesi tebrik ediyorum. Çok güzel bir hava var. Belki biraz daha tecrübeli olsaydık, belki de şampiyonluğun en büyük adayı biz olurduk. Önümüzdeki sezon stadyumumuz ile berabere kadromuzu koruyacağız. Kiralık olan oyuncularımız ile devam edeceğiz” diye konuştu. Futbolcularının Mersin İdmanyurdu maçında ikişer kişilik oynadıklarını vurgulayan Başkan Recep Bölükbaşı, son olarak, “Taraftarlarımızı maçlarımıza bekliyoruz. Taraftarımızı çarşamba günü oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası maçına bekliyoruz” dedi.