SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Her maçı ayrı ayrı düşünüyoruz. Puan farkıyla gideceğiz. Üzerimizde baskı diye bir şey yok. Bunu da orada göstereceğiz. Kadıköy'den hiç çekinmiyoruz. Bizim için bu sene şampiyonluk çok önemli.”

Vatan’da yer alan habere göre, BURAK Yılmaz'ın yokluğunda formayı sırtına geçiren Umut Bulut, F.Bahçe maçı öncesinde iddialı konuştu. Deneyimli oyuncu bu sezon 8 gol atıp yaptığı 2 asist ile de takımının en büyük silahlarından biri olurken Kadıköy'deki derbi ile ilgili şunları söyledi:

‘RAKİPLERİMİZ ÇOK İYİ'

“Maçlara tek tek bakıyoruz. Hepsi final gibi. Erciyes karşısında iyi oynadık ve birçok pozisyona girdik. Artık önümüzde F.Bahçe maçı var ve ona konsantre oluyoruz. Erciyes'i yendik ve oraya puan farkı ile gideceğiz. Üzerimizde baskı diye bir şey yok. Bunu da orada göstereceğiz. Kadıköy'den çekinmiyoruz. BUNU da haftaya göstereceğiz. F.Bahçe karşısında isteğimizi alırsak şampiyonluk adına yolumuz çok açık. Şampiyonluk çok önemli. Beşiktaş ve F.Bahçe gerçekten iyi futbol oynuyor.

Zirvedeki tüm takımlar iyi. Herkes birbirini takip ediyor ve heyecan dolu bir lig oluyor. İşte F.Bahçe'nin puan kaybı ile biz geçen hafta liderliğe yükseldik. Böylesine bir yarışta hataya yapmaya, puan kaybetmeye tahammülümüz yok.”

Yayınlanma Tarihi:09:09,