SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“35 milyon verdiler ama…”

Atletico Madrid'de forma giyen yıldız 10 numara Arda Turan, kendisi için 35 milyon euronun verildiğini ancak kulübünün kabul etmediğini "söylemiş"

Güncellenme: 09:17, 01/03/2015
“35 milyon verdiler ama…”

Atletico Madrid’de forma giyen Milli oyuncumuz Arda Turan için müthiş bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol yorumcusu ve Arda Turan ile yakın ilişkileri olan Sinan Engin, Arda Turan’ın kendisine; “Monaco 35 milyon euro verdi, Atletico Madrid satmadı” dediğini ifade etti.

2014 yazında bu iddia, özellikle İngiliz basını tarafından ortaya atılırken, Real Madrid’e 80 milyon euro karşılığında satılan James Rodriguez’in yerine Arda Turan’ın istendiği ve görüşmelerin yapıldığı belirtilmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise Liverpool’un Arda Turan için 36 milyon euroyu gözden çıkardığı ile ilgili haberler çıkmıştı.

ARDA’NIN MENAJERİ: “SEZON SONUNDA…”

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Arda Turan'ın Galatasaray'a geri dönmesi imkansız. Arda'ya zaten şu anda yapılan bir teklif yok. Sezon sonunda Atletico'da kalıp kalmayacağını konuşmak için çok erken” diyerek milli oyuncunun İspanya’da ayrılabileceğine dair sinyaller vermişti. Bu sezon Atletico Madrid forması ile 31 maça çıkan Arda Turan 3 gol atıp 6 asist kaydetti.

Yayınlanma Tarihi:09:16,