SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Senegalli yıldızı Moussa Sow kişisel olarak eleştirileri kabul ettiğini söyledi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Sow Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra görme fırsatı bulamadığı Aykut Kocaman'la hasret giderdiklerini ifade etti. Çok sevdiği bir hoca olduğunu ifade eden Sow, “Onu görmek beni mutlu etti” dedi.

Daha sonra maçı değerlendiren Sow, “Gaziantepspor karşılaşmasından bu yana iki maç geride kaldı ve biz forvet oyuncuları gol atamadık. Kişisel olarak eleştirilere katılıyorum. İlk olarak bizim eleştirilmemiz lazım bu anlarda. Ben bir forvet oyuncusuyum ve bu eleştirilerin hepsini kabul ediyorum. Hoşuma gitse de gitmese de hepsini kabul ediyorum. Bizim ne kadar çalıştığımızı sadece Allah bilir” dedi.

Taraftarın sinirini anladığını ifade eden Moussa Sow, “Özellikle bir forvet oyuncularına karşı. Ama biz hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıyoruz. Son zamanda böyle bir sıkıntımız var ama biz çalışıyoruz. Biz sonuna kadar elimizden geleni yapacağız. Bundan şüpheleri olmasın” diye konuştu.

Derbiyi yorumlayan Sow sözlerini şu şekilde noktaladı: “Sezonun başından beri her maçı kazanmak zorundaydık ve bu bilinçle sahaya çıktık. Derbi değil, her maç bizim için önemli. Puan kaybı olunca bitmişiz gibi gösteriliyor ama biz buradayız. Haftaya derbide de kazanmak için sahada olacağız. Belki son 2 haftada bekleneni veremedik ama ligin sonuna daha çok var.”