SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşma öncesi iki başkan arasındaki gerilim had safhaya ulaştı! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Akhisar Belediyespor maçı sonrası yaptığı basın toplantısını değerlendiren Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, ASpor’da yayınlanan Spora programına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklamaları doğru bulmadığını belirten Şan, konu ile ilgili şunları söyledi:

“Aziz Yıldırım için savcılar gereğini yapmalı. Maçtan önce bir yazı yazdım, bir davette bulundum ancak karşılık bulamadım. Aziz Yıldırım’ın sahanın ortasına otururum sözleri nedir öyle… Artık bu tarz şeylere dur demek lazım… Hakemimiz inşallah iyi bir maç yönetir, hakem şansı yanında olur. Bugün bu hakem kötü maç yönetirse bir daha Kadıköy’e nasıl giderim diye düşünür, düşünmemesi lazım.”

Fenerbahçe maçında tribünlerin tamamen dolmasını beklediklerini de belirten Şan, “Biraz önce de stattan geldim ve taraftarlarımızın çok özel hazırlıkları var. Galatasaray’a 5-0 kaybettik ancak o maçta bile taraftarlarımız iyiydi… Fenerbahçe zor bir rakip, onlar da geçen hafta yenildi” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:02,