SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hamzaoğlu’ndan rehavet uyarısı

Hamzaoğlu’ndan rehavet uyarısı

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor maçı öncesi futbolcularına uyarılarda bulundu.

Sivasspor deplasmanında alınan galibiyetin ardından Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın puan kaybetmesi ile liderlik koltuğuna oturan Galatasaray'da teknik heyet de oyuncularına rehavet uyarısında bulundu.

Liderliğin sezon sonunda önem kazanacak ve kalan haftalarda kaybedilmemesinin rakiplerin de moralini bozacağını oyuncularına ileten Hamzaoğlu, derbiyi de hatırlattı. Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor karşısına liderliğin sorumluluğu ile çıkılmasını isteyen Hamzaoğlu şu ifadelerle oyuncularına uyarılarda bulundu:

“Artık lideriz ve bunun sorumluluğu ile sahada olacağız. Kayseri Erciyes maçındaki puan kaybı bizi gelecek hafta büyük sıkıntıya sokacaktır. Kadıköy'de sahaya puan farkı ile çıkmamız gerekir. Oraya da lider gitmeliyiz. Puan kaybı yaşamamak için maçın ilk anından itibaren konsantrasyonunuzu bozmadan futbolumuzu sahaya yansıtalım.”

Kayseri Erciyesspor maçının önemine değinen Hamzaoğlu, futbolcularına “Bizim zaten kendi futbolumuzu ortaya koyduğumuzda yenemeyeceğimiz takım yok. Mücadeleci yapınızdan asla vazgeçmeyin ve evimizde alacağımız 3 puanla hem yolumuza sağlam bir adım ile devam edelim hem de taraftarımız ile kucaklaşalım” şeklinde uyarılarda bulundu.

Vatan