SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig’de Orduspor, hafta sonu deplasmanda Karşıyaka ile oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.

Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri’nde, Teknik Direktör Hüseyin Özcan idaresinde gerçekleştirilen antrenman, koşuyla başladı. Daha sonra dar alanda pas çalışmasıyla devam idman, çift kale maç ve taktik çalışmasıyla sona erdi. Yaklaşık 2 saat süren antrenmana sakatlığı bulunan Burak Özsoy’un dışında tüm oyuncular katıldı.

Antrenman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Özcan, zor bir maçın kendilerini beklediğini söyledi. Karşıyaka maçının iki takım adına çok önemli olduğuna dikkati çeken Özcan, rakibin teknik heyet değişikliğine gittiğini hatırlattı.

Rakipten daha çok kendilerine baktıklarını belirten Özcan, “Takım olarak kapasitemizi biliyoruz. Amacımız en iyi oyunumuzu sahaya yansıtarak, puan ya da puanlarla dönmek. Daha önce söylediğim gibi, hangi müsabaka olursa olsun, Orduspor Kulübü’nü ve armasını en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Karşıyaka maçında da böyle olacak. İnşallah kazanan taraf oluruz” dedi.

Kasığında yırtık bulunan Burak Özsoy’u bu maçta riske atmayacağını vurgulayan Özcan, oyuncu sağlığının her şeyden daha önemli olduğunu kaydetti.