SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli taraftarlar, ezeli rakip Galatasaray ile gelecek hafta Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak dev maçta bu sezon ilk kez tribünleri tamamen dolduracak.

Sezon başından bu yana taraftarı tribüne çekmekte sıkıntı yaşayan sarı-lacivertlilerin, 23. haftadaki derbiyi kapalı gişe oynaması bekleniyor. 23 bin adet kombine kart satışı yapan sarı-lacivertli yönetime, Okul Açık tribünü için yüksek sayıda bilet talebi geldiği belirlendi. GFB ile yaşanan gerginlik sebebiyle bu tribüne sezon başından bu yana bilet satışı yapılmıyordu.

Sarı-lacivertli yönetim, bilet satışını bu maç için gündeminde tutsa da buna gerek kalmayacak gibi duruyor. Bu tribüne giriş hakkı bulunan dernekler başta olmak üzere birçok kongre üyesi şimdiden bilet talebinde bulunmaya başladı.

OKUL AÇIK BELİRSİZ

İki hafta önce oynanan Trabzonspor maçı için 50 bilet talebinde bulunan bir dernek, Galatasaray maçı bu sefer için 300 bilet talep etti. Derneklerin, Trabzonspor maçına kıyasla çok daha fazla sayıda bilet istedikleri ve bu durumun yönetimin yüzünü güldürdüğü belirtildi.

Ayrıca bir derneğe bağlı olmayan taraftarlar da Galatasaray derbisine girebilmek için farklı yollar deniyor. Bunun için de kulübe temsilci üye olarak bilet bulma çabasına girişen çok sayıda kişi var. Bilindiği gibi Fenerbahçe'de temsilci üyelerin bilet almada önceliği bulunuyor. Okul Açık tribünü için şimdiden bu kadar talep gelmesi diğer tribünlerin de büyük ihtimalle dolacağı anlamına geliyor.

Milliyet

Yayınlanma Tarihi:07:54,