SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Albayrak’ın gönlündeki başkan belli

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı takımın gündemindeki konularla ilgili önemli açıklamalar yaptı,

Güncellenme: 16:17, 26/02/2015
Albayrak’ın gönlündeki başkan belli

Radyospor’da Özgür Sancar’ın konuğu olan Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Ali Dürüst’ten başkanlığa aday olmasını isteyeceğini söyledi.

Galatasaray’da Mayıs ayında yapılacak seçimi değerlendiren Albayrak, ”Ben Ali Dürüst’ün Galatasaray’da başkan olmasını çok isterim. Ali abi iyi bir Galatasaray’lıdır. Biz olsak da olmasak da gelecek sezon için neler yapılmalı diye çalışma yapacağız. İnşallah Ali abi aday olur. Olmasını çok istiyorum. Olursa Galatasaray’a çok faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.

MELO BAĞLASAK DURMAZ

Ameliyat olan Melo’nun son durumu hakkında konuşan Albayrak, ”Biz Melo’yu yatağa bağlasak da durmayacak. Çünkü Melo o kadar hırslı o kadar azimli birisidir. Tabi o arkadaşlarını yalnız bırakacağı için çok üzgün. Günde bir iki sefer bir araya geliyoruz. Ben Melo’nun en kısa zamanda sahalara döneceğine inanıyorum. O benden daha istekli” ifadelerini kullandı.

AMRABAT SEZON SONU GELECEK

Malaga’da kiralık olarak forma giyen Amrabat’ın sezon sonu takıma döneceğini de belirten Albayrak, şunları söyledi:

”Amrabat Galatasaray’a dönecek. Amrabat, Galatasaray’ın futbolcusudur. Şu anda mevcut futbolcularda bana keşke Amrabat’ı göndermeseydik diye defalarca söylediler . Şuan kiralık olarak oynuyor inşallah sezon sonunda gelecek. Malaga çok formda bir takım iyide bir yerdeler Malaga Amrabat’ı çok istiyor ama Amrabat ‘Ben Galatasaraylım, ben Galatasaray’da mutluyum, Galatasaray olduktan sonra ben başka takımda oynamam’ demiş. Bu da bizi çok mutlu etti.”