SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Divan Kurulu toplantısında başkan Fikret Orman’la yaptığı tartışmayla gündeme oturan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, TV em’e çok özel açıklamalar yaptı. Hedefinde teknik direktör Slaven Bilic olan Karadeniz’in açıklamaları şöyle:

“Beşiktaş yönünden bir başarısı, veya kendisinin daha önce bulunduğu yerlerde çok önemli başarılar alarak buraya gelmiş değil. Gençtir, realist ölçülerde bizim örf ve adetlerimize yakın davranıyor. Ama Türkiye genelinde bu işleri yapacak olan Bilic ayarında çok hoca var. Kalırsa da çok yadırgamam, giderse de çok fazla üzülmem. Çok önemli değil. ”

BILIC’İN MAZERETİ YOK!

“Hoca’nın oyuncu değiştirirken de, takımı kurarken de artık bir mazereti yok. Onun söylediklerini bu yönetim yapmıştır. Bir hayli bu zor durumda bile transfer ücretleri vererek transfer yapmıştır. Yani yönetim kurulu Bilic’in her dediği yerine getirmiştir. Bundan sonra da onun söyleyeceği bir şey yoktur. Bana göre hatadan, takımı kurarken de değişikliklerden de kaçınmalıdır.”

Beşiktaş için tarihi bir önem taşıyan Perşembe günü oynanacak Liverpool maçı hakkında da konuşan Yalçın Karadeniz, “İki sonuç da sürpriz olmaz dedi.

“ELESEK DE ELENSEK DE SÜRPRİZ OLMAZ”

“Rövanş maçımızla ilgili söyleyeceklerim; kazanırsak da sürpriz olmaz, kaybetsek de sürpriz olmaz. Dünya’nın en önemli 5-6 takımından bir tanesine karşı oynuyoruz. Kaybedersek buna kaybetmiş oluruz. Kazanırsak da İngiltere maçında ki tempoyu seyircimiz önünde tutturursak kazanabilirizde. İkisi de sürpriz olmaz.”