SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Osman Özköylü zaman istedi

Özköylü: "Bazı oyuncularımızın performansının daha iyi olması ve sakatlıktan çıkan futbolcularımızın istediğimiz seviyeye gelebilmesi için biraz daha zaman geçecek" dedi.

Güncellenme: 13:46, 25/02/2015
Osman Özköylü zaman istedi

PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor’un teknik direktörü Osman Özköylü, takımın istediği seviyeye gelebilmesi için biraz zamana ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Özköylü, GAP Vadisi Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, sarı-yeşilli ekibin başında çıktığı son iki maça ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Takımın yavaş yavaş kendi istediği oyun anlayışını sahaya yansıtmaya başladığını ifade eden Özköylü, biraz daha maç kazanmaya ihtiyaç duyduklarını vurguladı.

Özköylü, ligin çok zorlu maçlara sahne olduğunu belirterek, üst üste iki maç kazanan bir takımın puan sıralamasında önemli yerlere gelebildiğini anlattı.

Şanlıurfaspor’un gelecek haftalarda daha iyi bir konuma yükseleceğine inandığını aktaran Özköylü, şöyle konuştu:

“Biz daha önce çalıştığımız takımları istediğimiz fiziksel seviyeye getirmek için ciddi sürüler geçti. Şanlıurfaspor’daki en büyük şansımız gerçekten çok kaliteli bir oyuncu grubuyla çalışıyoruz. Söylediklerimizin çabuk bir şekilde geri dönüşünü alabiliyoruz. Belli fiziksel sıkıntılardan kaynaklanan sorunlar saha içerisinde olabiliyor bunları gidermemiz lazım.

Bazı oyuncularımızın performansının daha iyi olması ve sakatlıktan çıkan futbolcularımızın istediğimiz seviyeye gelebilmesi için biraz daha zaman geçecek. Bizler devre arası istenilen süreci beraber geçirmiş olsak veya istediğimiz transferler yapılmış olsa daha farklı sonuçlar olabilirdi ancak mevcut bulduğumuz kadroyu iyi seviyeye getirmek için çaba göstereceğiz.”