SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman’dan Bilic’e destek

Eskişehirspor yenilgisiyle liderliğin kaybedilmesinin sorumlusu olarak gösterilen teknik direktör Slaven Bilic’e başkan Fikret Orman'dan destek geldi.

Güncellenme: 09:33, 25/02/2015
Orman’dan Bilic’e destek

Beşiktaş’ın Eskişehir'e yenilerek lig liderliğini kaybetmesinden sonra tüm eleştiri oklarının çevrildiği teknik direktör Slaven Bilic'i başkan Fikret Orman, korumaya aldı! Orman, seyahate gittiği Amerika'dan döner dönmez Hırvat hoca ile görüşerek, destek verdi. Orman, uçaktan indiği gibi yanına kulüp basın sözcüsü Metin Albayrak'ı da alarak Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne gitti. Başkan Orman, “Fısıltı haberlerine inanma. Arkandayız” diyerek hocasına moral verdi.

‘ŞİMDİ LIVERPOOL'A ODAKLANIN'

Bilic ile görüşen Orman, “Sonuna kadar arkanızdayız. Bakın zirve yarışındaki diğer rakibimiz Fenerbahçe, Avrupa kupalarında olmamasına rağmen Akhisarspor'a kendi evinde 3 puan kaybetti. Bu ligde herkes kaybedebilir. Artık Eskişehirspor yenilgisini unutun” dedi.

Takımdan Liverpool maçına konsantre olmasını isteyen Fikret Orman, “Ben Liverpool karşısında sahadan zaferle ayrılacağınıza inanıyorum. Eleştirilere aldırmayın. Siz ve futbolcularınız başarılara odaklansın” diye konuştu.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:09:32,