SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Görevimden istifa etmedim ama…’

Rıza Çalımbay'ın Mersin İdman Yurdu'ndan istifa edeceği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Konu hakkında AMKSpor'a açıklama yapan tecrübeli teknik adam, "Öyle bir durum yok, başkanla da konuştuk. Görevimin başındayım" dedi.

Güncellenme: 11:29, 25/02/2015
‘Görevimden istifa etmedim ama…’

ALİ CAN YAYCILI / AMKSPOR ÖZEL HABER

Mersin İdman Yurdu oyuncuları geçtiğimiz hafta içinde paralarını alamadığı gerekçesiyle idmana çıkmamış, kulüp başkanı Ali Kahramanlı da yaptığı açıklamada teknik direktör Rıza Çalımbay ve futbolculara kırgın olduğunu dile getirmişti.

Bu sabah ise internet sitelerinde yer alan ‘Rıza Çalımbay görevinden istifa etti’ haberleri gündeme bomba gibi düştü…

“İSTİFA YOK, GÖREVİMİN BAŞINDAYIM”

Yaşananlar ve hakkında çıkan haberler için AMKSPOR’a açıklamalarda bulunan Rıza Çalıbay istifa ettiği iddialarını yalanladı…

İşte Rıza Çalımbay’ın açıklamaları: İstifa durumu falan yok. Birisi haberi atmış ortaya, sonra da yayıldı. Dün başkanla görüştük. Sadece üzüldüğümü belirttim. O da üzgün olduğunu dile getirdi. ‘Başka bir durum var mı başkan’ dedim. O da ‘yok’ dedi. O nedenle istifa kararı falan almadım, görevimin başındayım. Oyuncuların alacaklarının bir kısmı ödendi. Ben başkana bir daha böyle bir durum yaşanması halinde istifa edeğimi söyledim. Bugün de zaten öğleden sonra toplantı yapıp durumları değerlendireceğiz.

Yayınlanma Tarihi:11:26,