SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabah gazetesi yazarı ve usta gazeteci Hıncal Uluç, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Gazetenin internet sitesine soru-cevap şeklinde konuşan Uluç, Fenerbahçe Başkan Aziz Yıldırım için ağır yorumlarda bulundu. Hıncal Uluç’un uzun açıklamalarından Yıldırım hakkında yaptığı yorum şöyle;

Bunda Aziz Yıldırım’ın payı var mı sizce? Çünkü Aziz Yıldırım ve bazı Fenerbahçeli taraftarların arasının gergin olduğunu biliyoruz.

Bu kadar her şey yolundayken, her şey güzelken tribünler niye boş iyi düşünmek lazım. Benim düşüncem bu ve tartışılması gereken de bu. Bence bu tribünlerin bu hale gelmesinin sebebi Aziz Yıldırım. Benim Fenerbahçeli yakın arkadaşlarımın hemen hemen hepsi ‘Allah bizi bu Aziz Yıldırım’dan kurtarsın’ diyor. Tribüne gelen Fenerbahçeliler ne düşünüyor bilmiyorum ama gelmeyerek de aşağı yukarı aynı düşüncede olduklarını gösteriyorlar. Bırak bütün rakip takımların taraftarlarının Aziz Yıldırım’dan nefret etmelerini, Aziz Yıldırım’ın kendi taraftarları Aziz Yıldırım’dan nefret ediyor.

Aziz Bey’in istemediği kimse maça giremiyor. Fenerbahçe maçı kazanmış, kazanmamış önemli değil. Akhisar maçını 5-1 de kazanabilirdi Fenerbahçe. Ama o tribünleri boş gördüğüm anda ‘Fenerbahçe kaybetti’ dedim.

FB TV spikeri canlı yayında isyan etti paylaşan: AMKSpor

Yayınlanma Tarihi:08:08,